Mobilní oplocení

O nás

Od roku 2002 tedy po více než 5-ti letech čerpání zkušeností v oboru pronájmu mobilních oplocení jsme se 1.6.2007 rozhodli založit specializovanou společnost VRA s.r.o. na prodej různých typů zejména mobilního oplocení a zábran. Společnost VRA s.r.o. se tak zároveň stala provozovatelem obchodního serveru mobilniploty.cz

Cílem tohoto uspořádání bylo jednak rozšíření sortimentu v oblasti prodejů mobilních oplocení a tedy i větší možnost výběru a zároveň zkvalitnění služeb úzkou specializací na konkrétní potřeby zákazníka. Dnes po více než 20-ti letech působení našeho týmu v branži je společnost VRA stále lídrem na trhu mobilních plotů. Za dobu fungování naší existence jsme si vybudovali perfektní technické i personální zázemí a díky provedeným investicím jsme schopni řešit objednávky a požadavky našich zákazníků ve velmi krátkém čase.

Děkujeme všem našim stálým a spokojeným zákazníkům za přízeň, kterou nám doposud věnovali a věříme, že i nadále dokážeme rychle, kvalitně a za přiměřenou cenu uspokojovat Vaše potřeby.

Pokud jimi ještě nejste, staňte se prosím i vy našimi spokojenými zákazníky! Těšíme se na spolupráci s Vámi...